Mierniki pH/mV Eutech™ pH602+K
Treść:
1
Numer produktu:
6240654
Informacje dot. produktu "Mierniki pH/mV Eutech™ pH602+K"
pH-metry pH6+ cechuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Solidne i przyjazne dla użytkownika, wyposażone w gumowe pokrowce chroniące przed ciężkimi warunkami polowymi.
Zakres dostawy: Miernik z gumowym pokrowcem/statywem, sondą ATC, elektrodą pH z pojedynczym złączem (ECFC7252101B)
- 3-punktowa kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem buforu
- Automatyczna kompensacja temperatury (ATC)
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 255 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Dokładność zakresu mV: | ±2 |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,01 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 157 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ECPH602PLUSK |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 85 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | pH602+K |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 157 x 42 mm |
| Wysokość: | 42 mm |
| Zakres mV: | -1000 ... 1000 |
| Zakres pH: | 0,00 ... 14,00 |