Mierniki grubości powłok, cyfrowe, TF
Treść:
1
Numer produktu:
4691206
Informacje dot. produktu "Mierniki grubości powłok, cyfrowe, TF"
- Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę
- Interfejs danych RS-232, w zestawie
- W zestawie znajdują się płyty bazowe i kalibracyjne
- Dostarczane w mocnej walizce
- Offset-Accur: funkcja ta pozwala precyzyjnie wyregulować przyrząd w lokalnym zakresie pomiarowym, za pomocą dwupunktowej kalibracji. To daje lepszą dokładność ok. 1% zmierzonej wartości
- Dostępne jednostki pomiarowe: μm, inch (mil)
- Wyświetlacz LCD, podświetlany, wyświetlanie wszystkich informacji w skrócie
- Tryb skanowania umożliwia ciągły pomiar lub pojedynczy pomiar punktowy
- Mini Statistics Kit: wyświetla zmierzony wynik, wartość średnią, maksymalną i minimalną
- Wewn. pamięć do 99 wartości
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 100 g |
| Głębokość: | 65 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1250 µm |
| Min. wartość pomiarowa: | 100 µm |
| Numer artykułu producenta: | TF 1250-0.1FN |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 126 mm |
| Tolerancja: | 3 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 126 x 65 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Zakres pomiarowy: | 100 ... 1,250 µm |