Mierniki grubości powłok, cyfrowe, TE-FN
Treść:
1
Numer produktu:
6270969
Informacje dot. produktu "Mierniki grubości powłok, cyfrowe, TE-FN"
Do wszystkich powłok na metalach magnetycznych i niemagnetycznych.
- Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę
- Interfejs danych RS-232, w zestawie
- W zestawie znajdują się płyty bazowe i kalibracyjne
- Dostarczane w mocnej walizce
- Offset-Accur: funkcja ta pozwala precyzyjnie wyregulować przyrząd w lokalnym zakresie pomiarowym, za pomocą dwupunktowej kalibracji. To daje lepszą dokładność ok. 1% zmierzonej wartości
- Dostępne jednostki pomiarowe: μm, mL
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 100 g |
| Głębokość: | 65 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1250 µm |
| Min. wartość pomiarowa: | 100 µm |
| Numer artykułu producenta: | TE 1250-0.1FN |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 131 mm |
| Tolerancja: | 3 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 131 x 65 x 28 mm |
| Wysokość: | 28 mm |
| Zakres pomiarowy: | 100 ... 1,250 µm |