Miernik wysokiego ciśnienia testo 549i
Treść:
1
Numer produktu:
4682267
Informacje dot. produktu "Miernik wysokiego ciśnienia testo 549i "
Miernik wysokiego ciśnienia testo 549i jest odpowiedni do pomiaru wysokiego i niskiego ciśnienia. Szybkie i łatwe przesyłanie danych pomiarowych do smartfona lub tabletu przez Bluetooth®. Dzięki bezpłatnej aplikacji testo Smart App dane pomiarowe mogą być wyświetlane w formie tabelarycznej lub jako wykres, a wyniki mogą być przesyłane jako plik PDF lub Excel.
Zakres dostawy: Miernik wysokiego ciśnienia, baterie, protokół kalibracji
- Kąt 45° ułatwia montaż na przyłączu ciśnieniowym
- Niskie straty czynnika chłodniczego dzięki pomiarowi bez użycia węży
- Możliwość wyboru jednostek pomiarowych: bar, psi, MPa, kPa
Zakres dostawy: Miernik wysokiego ciśnienia, baterie, protokół kalibracji
| Zakres pomiarowy: | -1 ... 60 bar |
| Dokładność: | 0,5 % wartości pełnej skali |
| Rozdzielczość: | 0,01 bar |
| Połączenie: | 7/16" - UNF |
| Urządzenie mobilne Compatibility: | Wymaga iOS 11.0 lub nowszego; Android 6.0 lub nowszego; Bluetooth® 4.0 |
| Zasięg Bluetooth®: | 100 m |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 125 x 32 x 31 mm |
| Ciężar: | 156.6 g |
| Zasilanie: | 3 x AAA |
| Accuracy pressure: | ±0.5 % |
|---|---|
| Accuracy pressure Number: | 0.5 % |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
| Ciężar: | 156.6 g |
| Ciśnienie: | -1 ... 60 bar |
| Głębokość: | 125 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Ciśnienie: | 60 bar |
| Maks. Nadciśnienie: | 65 bar |
| Min. ciśnienie: | -1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 0560254902 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość ciśnienia: | 0.01 bar |
| Szerokość: | 32 mm |
| Typ: | testo 549i |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 32 x 125 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |