Miernik wilgotności/temperatury testo 625
Treść:
1
Numer produktu:
4687952
Informacje dot. produktu "Miernik wilgotności/temperatury testo 625"
Kompaktowe urządzenie pomiarowe do prostego, szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza. Idealny do pomiaru jakości powietrza w pomieszczeniach lub zapewnienia optymalnych warunków w pomieszczeniach magazynowych. Dane pomiarowe mogą być przesyłane do smartfonów lub tabletów przez Bluetooth®. Połączenie z bezpłatną aplikacją testo Smart App umożliwia konfigurację urządzenia, a także wyświetlanie, przechowywanie i dokumentowanie pomiarów.
Zakres dostawy: Miernik wilgotności/temperatury, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
- Obliczanie temperatury punktu rosy i temperatury mokrego termometru
- Alarm akustyczny w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Uśrednianie czasowe i punktowe
- Szybka konfiguracja w aplikacji, historia graficzna, drugi ekran i pamięć danych pomiarowych w aplikacji testo Smart App
- Podświetlenie wyświetlacza
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
Zakres dostawy: Miernik wilgotności/temperatury, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
| Zakres pomiarowy temperatury: | -20 ... 60 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Zakres pomiarowy wilgotności względnej: | 0 ... 100 % RH |
| Dokładność wilgotności względnej: | 2,5 % RH (5 ... 95 % RH) |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0,1 % RH |
| Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi: | Wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego, Android 8.0 lub nowszego, Bluetooth® 4.2. |
| Zasilanie: | 3 x AA |
| Klasa bezpieczeństwa: | Urządzenie IP 40, sonda IP 20 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 199 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Dokładność wilgotności względnej: | ±2.5 % |
| Dokładność wilgotności względnej Liczba: | 2.5 % |
| Głębokość: | 28 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05631625 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 60 mm |
| Temperatura: | -20 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | testo 625 |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 28 x 208 mm |
| Wysokość: | 208 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |