Miernik wieloparametrowyPortavo 907 Multi
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774720
Informacje dot. produktu "Miernik wieloparametrowyPortavo 907 Multi"
Jedyne urządzenie przenośne dla wszystkich parametrów Memosens. Również dla konwencjonalnych czujników analogowych. Wydajna bateria litowo-jonowa może być ładowana w urządzeniu za pośrednictwem USB. Przejrzysty schemat sieci zapewnia bezbłędny przegląd stanu czujnika.
Można wybrać następujące typy rejestrowania:
Rejestrator danych do 10,000 wpisów zapisuje punkty pomiaru, adnotację, identyfikator czujnika, numer seryjny czujnika (Memosens), wartość podstawową, temperaturę, znacznik czasu i stan urządzenia.
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie
Portavo 907 dowodzi, że wysoki poziom funkcjonalności i łatwości użytkowania nie wykluczają się wzajemnie. Prowadzi on krok po kroku przez procedurę kalibracji. Warunki techniczne są wyraźnie wyjaśnione w pomocy kontekstowej.
Można wybrać następujące typy rejestrowania:
- Ręczne rejestrowanie
- Rejestrowanie sterowane czasowo w ustalonym przedziale
- Kontrolowane sygnałem rejestrowanie zmierzonej wartości i temperatury
- Rejestrowanie łącznegoczasusterowanego sygnałem
- Rejestrowanie z kontrolą progową z pre-trigger
Rejestrator danych do 10,000 wpisów zapisuje punkty pomiaru, adnotację, identyfikator czujnika, numer seryjny czujnika (Memosens), wartość podstawową, temperaturę, znacznik czasu i stan urządzenia.
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie
Portavo 907 dowodzi, że wysoki poziom funkcjonalności i łatwości użytkowania nie wykluczają się wzajemnie. Prowadzi on krok po kroku przez procedurę kalibracji. Warunki techniczne są wyraźnie wyjaśnione w pomocy kontekstowej.
- Kolorowy wyświetlacz graficzny o wysokiej rozdzielczości
- Transflective czytelny w słońcu
- Akumulator Li-ion
- Port Micro USB i oprogramowanie Paraly SW 112
- Czujnik drgania chroni czujnik pomiarowy przed uszkodzeniem i wysychaniem
- Wysoka jakość obudowy polimerowej zapewnia małą chłonność wody i wysoką odporność na uderzenia
- Inteligentny rejestrator danych z 10 000 wpisamii graficzną reprezentacją
- Czujniki Memosens i analogowe czujniki pH mogą być stosowane w jednym urządzeniu (na przykład czujnikach płaskich membranowych)
- Wyświetlacz ze szkła mineralnego jest bardzoczytelny nawet po latach
| Specyfikacja | |
| Wejście pH/mV (analogowe): pH: mV: | -2 do 16 (0.01) 1300 do 1300 (1% wartości mierzonej,0.3mV/K) |
| Wejście temperatury: Zakres temperatury z czujnikiem NTC 30 kΩ: Zakres temperatury z czujnikiem Pt 1000: | -20 do +120°C (0.2K) 40 do +250°C (0.2K) |
| Wejście Memosens (ISFET): pH: mV: Zakres temperatury: | -2.000 do +16.000 (0.01) -2000 do +2000 (1% wartości mierzonej,0.3mV/K) -50 do +250°C (0,2K) |
| Wejście Memosens, Redox: mV: Zakres temperatury: | -2000 do +2000 (1% wartości mierzonej,0.3mV/K) 50 do +250 °C (0.2K) |
| Zakres pomiarowy przewodności: | 0.001µS/cm (c0.05cm-1) 0.01µS/cm (c=0.05 to 0.2cm-1) 0.1µS/cm (c0.2cm-1) |
| TDS: Zasolenie: Oporność: Stężenie: | 0 do 1999mg/l 0.0 do 45.0g/kg 00.00 do 99.99MΩ x cm 0.00 do 9.99 (w/w) % |
| Wejście przewodnictwa (analogowe): Zakres pomiarowy | |
| Czujnik SE 202: Czujnik SE 204: Czujniki 2-elektrodowe: Czujniki 4-elektrodowe: | 0.01 do 200µS/cm 1µS/cm do 500mS/cm 0.1µS x c do 200mS x c 0.1µS x c do 1000mS x c |
| Wejście temperatury: Zakres pomiarowy z czujnikiem NTC 30 kΩ: Zakres pomiarowy z czujnikiem Pt 1000: | -20 do +120°C 40 do +250°C |
| Wejście przewodnictwa, Memosens: Zakres pomiarowy Sensor SE 215 MS: | 10µS/cm do 20mS/cm |
| Wejście przewodności: Kompensacja temperatury: NLF: | Liniowa 0 do 20% / K, regulacja temperatury odniesienia 0 do 120 ° C |
| Wejście Memosens, tlen (optyczne): Nasycenie: Stężenie: | 0.000 do 1000.0% 000µg/l do 100.00mg/l |
| Ciśnienie cząstkowe: Zakres pomiaru temperatury: | 0.0 do 2000mbar -20 do+150°C |
| Zasilanie: Klasa bezpieczeństwa według DIN EN 60529: | 4 x AA IP66/67 z kompensacją ciśnienia |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 0 ... 2000 mbar (Memosens) |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. wartość pH: | 16 |
| Min. wartość pH: | -2 |
| Nasycenie: | 0 ... 1000 % (Memosens) |
| Numer artykułu producenta: | 907 MULTI PH |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 10 µS/cm ... 20 mS/cm (SE 615/1-MS, Memosens) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura: | -20 ... 120 °C (NTC 30 kOhm)/-40 ... 250 °C (Pt1000)/-50 ... 250 °C (Memosens) |
| Typ: | 907 Multi pH |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 1999 mg/l |
| Zakres mV: | -1300 ... 1300 (analogue)/-2000 ... 2000 (Memosens) |
| Zakres pH: | -2 ... 16 |
| Zasolenie: | 0 ... 45 g/kg |
| Złącza: | USB |