Miernik wieloparametrowyPortavo 904 X Multi
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774716
Informacje dot. produktu "Miernik wieloparametrowyPortavo 904 X Multi"
Jedyne na świecie przenośne urządzenie do analizy cieczy z atestem ATEX do pomiarów w strefie 0/1. Idealny do zastosowań w przemyśle przetwórczym. Po raz pierwszy Portavo umożliwia bezpośrednie testowanie punktów pomiarowych. Jest kompatybilny z niemal wszystkimi czujnikami analogowymi i Memosens. Czujniki Memosens o różnych parametrach można zmieniać bez konieczności zmiany kabla czujnika.
- Nowa funkcja MemoLog umożliwia użytkownikowi rejestrowanie danych kalibracyjnych z różnych punktów pomiarowych Memosens, które można łatwo przesłać do komputera za pośrednictwem standardowego połączenia USB. Oprogramowanie Paraly SW 112 umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi zarejestrowanymi danymi
- Czujnik drgania chroni czujnik pomiarowy przed uszkodzeniem i wysychaniem
- Wysoka wydajność obudowy polimerowej zapewnia małą chłonność wody i wysoką odporność na uderzenia
- Ponad 1000 godzin pomiaru za pomocą pojedynczego zestawu baterii (4 x AA)
- Rejestrator danych do 5000wartości
- Wyświetlacz ze szkła mineralnego jest bardzo czytelny nawet po latach
- Jedyne na świecie przenośne urządzenie do analizy cieczy w niebezpiecznych miejscach
| Specyfikacja | |
| Wejście pH / mV (analogowe): pH: mV: | -2 do 16 (0.01) -1300 do 1300 (1% wartości zmierzonej, 0.3mV/K) |
| Wejście temperatury: Temperatura z czujnikiem NTC 30 kO: Temperatura z czujnikiem Pt 1000: | -20 do +120°C (0.2K) -40 do +250°C (0.2K) |
| Wejście Memosens (ISFET): pH: mV: Zakres temperatury: | -2.000 do +16.000 (0.01) -2000 do +2000 (1% wartości zmierzonej,0.3mV/K) -50 do +250°C (0,2K) |
| Wejście Memosens, Redox: mV: Zakres temperatury: | -2000 do +2000 (1% wartości zmierzonej,0.3mV/K) -50 do +250 °C (0.2K) |
| Zakres pomiaru przewodność: | 0.001µS/cm (c0.05cm-1) 0.01µS/cm (c=0.05 to 0.2cm-1) 0.1µS/cm (c0.2cm-1) |
| TDS: Zasolenie: Oporność: Stężenie: | 0 do 1999mg/l 0.0 do 45.0g/kg 00.00 do 99.99MO x cm 0.00 do 9.99 (w/w) % |
| Wejście przewodnictwa, Memosens: Zakres pomiarowy Sensor SE 215 MS: | 10µS/cm do 20mS/cm |
| Wejście przewodnictwa: Kompensacja temperatury: nLF: | Liniowe 0 do 20%/K, regulacja temperatury odniesienia 0 do 120°C |
| Wejście Memosens, tlen (optyczne): Nasycenie: Stężenie: | 0.000 do 1000.0% 000µg/l do 100.00mg/l |
| Ciśnienie cząstkowe: Zakres pomiaru temperatury: | 0.0 do 2000mbar -20 do+150°C |
| Zasilanie: Klasa ochrony według DIN EN 60529: | 4 x AA IP66/67 z kompensacją ciśnienia |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 500 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 0 ... 2000 mbar (Memosens) |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 156 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 66 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. wartość pH: | 16 |
| Min. wartość pH: | -2 |
| Nasycenie: | 0 ... 1000 % (Memosens) |
| Numer artykułu producenta: | 904 X MULTI |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 10 µS/cm ... 20 mS/cm (Memosens) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 132 mm |
| Temperatura: | -50 ... 250 °C (Memosens) |
| Typ: | 904 X Multi |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 156 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 1999 mg/l |
| Zakres mV: | -1300 ... 1300 (analogue)/-2000 ... 2000 (Memosens) |
| Zakres pH: | -2 ... 16 |
| Zasolenie: | 0 ... 45 g/kg |
| Złącza: | USB |