Miernik wieloparametrowy Eutech™ PCTestr 35
Treść:
1
Numer produktu:
7910308
Informacje dot. produktu "Miernik wieloparametrowy Eutech™ PCTestr 35"
Wszechstronny miernik wieloparametrowy do pomiaru pH, przewodności, TDS, zasolenia i temperatury. Wodoodporny, z wymiennym przez użytkownika czujnikiem. Odpowiedni do celów ogólnych i przemysłowych, np. w przemyśle chemicznym i spożywczym, w basenach, akwariach i wieżach chłodniczych.
- Multi czujnik pH, przewodności i temperatury
- Wystarczy przełączyć parametry
- Do 5 punktów kalibracji dla pH i 3 punktów kalibracji dla przewodności, TDS i zasolenia
- Wodo- i pyłoszczelna obudowa
- Duży wyświetlacz LCD
- Auto-Off
| Spcecyfikacja | |
| Zakres pH: Rozdzielczość: Dokładność: | 0.0 … 14.0 0.1 pH 0.1 pH |
| Zakres mV: Rozdzielczość: Dokładność: | 0.0 … 199.9 µS/cm / 200 … 1999 µS/cm / 2.00 … 20.00 mS/cm 0.1 µS/cm / 1 µS/cm / 0.01 mS/cm ±1 % (pełny zakres) |
| Zakres TDS: Rozdzielczość: Dokładność: | 0.0 … 99.9 ppm / 100 … 999 ppm / 1.00 …10000 ppm 0.1 ppm / 1 ppm / 10 ppm ±1 % (pełny zakres) |
| Zakres zasolenia: Rozdzielczość: Dokładność: | 0.0 … 99.9 ppm / 100 … 999 ppm / 1.00 … 10000 ppm 0.1 ppm / 1 ppm / 10 ppm ±1 % (pełny zakres) |
| Zakres temperatur: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 50 °C 0.1 °C 0.5 °C |
| Zasilanie: | 4 x 1,5 V baterie A76 |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność TDS: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,01 |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % pełnej skali |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość pH: | 14.00 |
| Min. wartość pH: | 0.00 |
| Numer artykułu producenta: | PCSTEST35 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Przewodność: | 0.0 ... 199.9 µS/cm, 200 ... 1999 µS/cm, 2.00 ... 20.00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość TDS: | 0,1 ppm/1 ppm/0,01 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/cm/1 µS/cm/0,01 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.1 ppm/1 ppm/0.01 ppt/0.01 % |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | PCSTestr 35 |
| Zakres TDS: | 0.0 ... 99.9 ppm/100 ... 999 ppm/1.00 ... 10.00 ppt |
| Zakres pH: | 0.00 ... 14.00 |
| Zasolenie: | 0.0 ... 99.9 ppm/100 ... 999 ppm/1.00 ... 10.00 ppt/0.0 ... 1.00 % |