Miernik wieloparametrowy Eutech™ PCTestr 35
Treść:
1
Numer produktu:
6258988
Informacje dot. produktu "Miernik wieloparametrowy Eutech™ PCTestr 35"
Uniwersalny wieloparametrowy miernik do pomiaru pH, przewodności i temperatury. Wodoszczelny, z wymiennym przez użytkownika czujnikiem. Nadaje się do zastosowań ogólnych i przemysłowych, np. w przemyśle chemicznym i przetwórstwie żywności, basenach, akwariach i chłodniach kominowych.
- Multi-sensor do pomiaru pH, przewodności i temperatury
- Wystarczy przełączyć parametry
- Do 5 punktów kalibracji dla pH i 3 punkty kalibracji dla przewodności
- Obudowa wodoszczelna i pyłoszczelna
- Duży wyświetlacz LCD
- Auto-Off
| Specyfikacja | |
| Zakres pH: Rozdzielczość: Dokładność: | 0,0 … 14,0 0,1 pH 0,1 pH |
| Zakres mV: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 ... 1999 µS/cm / 2.00 ... 20.00 mS/cm 1 µS/cm / 0,01 mS/cm ±1% (pełna skala) |
| Zakres temperatur: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 50°C 0,1°C 0,5°C |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Zasilanie: | 4 x baterie 1,5 V A76 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,01 |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość pH: | 14.0 |
| Min. wartość pH: | 0.0 |
| Numer artykułu producenta: | PCTEST35 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Przewodność: | 0 ... 1999 µS/cm, 2.00 ... 20.00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 1 µS/cm/0.01 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | PCTestr 35 |
| Zakres pH: | 0.0 ... 14.0 |