Miernik temperatury/ wilgotności testo 610
Treść:
1
Numer produktu:
6230955
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury/ wilgotności testo 610"
Poręczne urządzenie pomiarowe z wbudowanym czujnikiem temperatury NTC, oraz długotrwale stabilnym pojemnościowym czujnikiem wilgotności do precyzyjnego pomiaru temperatury i wilgotności w pomieszczeniach. Idealny do sprawdzania klimatu wewnątrz pomieszczeń.
Zakres dostawy: Miernik temperatury/wilgotności, czapka ochronna, etui na pasek, protokół kalibracji, baterie
- Podświetlany, łatwy do odczytania wyświetlacz
- Obliczanie temperatury punktu rosy i temperatury mokrego termometru
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
- Dołączany kapturek ochronny, pasek na rękę i etui na pasek do bezpiecznego przechowywania
Zakres dostawy: Miernik temperatury/wilgotności, czapka ochronna, etui na pasek, protokół kalibracji, baterie
| Zakres temperatur: | -10 ... 50 °C |
| Dokładność: | ±0.5 °C |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Zakres wilgotności: | 0 ... 100 % rh |
| Dokładność: | ±2,5 % rh (5 ... 95 % rh) |
| Rozdzielczość: | 0,1 % rh |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP20 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Dokładność wilgotności względnej: | ±2.5 % |
| Dokładność wilgotności względnej Liczba: | 2.5 % |
| Głębokość: | 25 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05600610 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 46 mm |
| Temperatura: | -10 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | testo 610 |
| UNSPSC: | 41-11-23-03 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 46 x 25 x 119 mm |
| Wysokość: | 119 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |