Miernik poziomu dźwięku klasy I i II
Treść:
1
Numer produktu:
4676252
Informacje dot. produktu "Miernik poziomu dźwięku klasy I i II"
Idealny do pomiarów w miejscach pracy znajdujących się na zewnątrz, np. na lotniskach, na placach budowy, przy budowie dróg itp. z szerokim dostępem częstotliwościowym dzięki bardzo dokładnemu 24-bitowemu konwerterowi AD.
Zakres dostawy: Miernik poziomu dźwięku, karta pamięci, walizka
- Różne poziomy ciśnienia akustycznego, takie jak np. Laeq, LcPeak, LaF, LaFMax, LaFMin, SD, SEL, E
- Zoptymalizowany analogowy obwód przedni redukuje poziom szumów otoczenia i zwiększa liniowy zakres pomiarowy
- Trzy profile i 14 pomiarów zdefiniowanych przez użytkownika mogą być obliczane równolegle z różnymi masami częstotliwości i czasu
- Statystyka LN i wyświetlanie wykresu przedstawiającego przebieg czasu
- Możliwy jest pomiar interwału integralnego zdefiniowanego przez użytkownika do maksymalnie 24 godzin
- Ocena częstotliwości (filtr) A, B, C, Z
- Odstęp czasowy podczas pomiaru: F (szybki), S (wolny), I (impuls)
- Swobodnie definiowane wartości graniczne dla wyjścia optycznego sygnału alarmowego
- Funkcja peak hold do pomiaru wartości szczytowej
- Funkcja Octavo do ukierunkowanej analizy dźwięku
- Funkcja Track z graficznym wyświetlaniem pomiaru
- Tryb kalibracji (z opcjonalnym kalibratorem)
- Tryb wyzwalania: Sygnał analogowy do włączenia lub wyłączenia urządzenia za pomocą wtyczki 3,5 mm
- Możliwy jest automatyczny pomiar dla funkcji timera
- Możliwość wyboru częstotliwości rejestracji mierzonej wartości: 10, 5, 2 Hz
- Transmisja danych za pomocą MicroSD (4 GB), RS-232 lub USB
- Możliwość zamontowania kolumny na tylnej części obudowy, ¼ gwintu
Zakres dostawy: Miernik poziomu dźwięku, karta pamięci, walizka
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Głębokość: | 80 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 136 db(A) |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. wartość pomiarowa: | 25 db(A) |
| Numer artykułu producenta: | SW 2000 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ: | SW 2000, II |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 80 x 36 mm |
| Wysokość: | 36 mm |
| Zakres pomiarowy: | 25 ... 136 db(A) |