Miernik połysku TG 268
Treść:
1
Numer produktu:
4672490
Informacje dot. produktu "Miernik połysku TG 268"
Wszechstronny, przenośny miernik połysku przeznaczony do szybkiego i dokładnego pomiaru niskiego, średniego lub wysokiego poziomu połysku powłok, tworzyw sztucznych i materiałów pokrewnych. Urządzenie nadaje się również do kontroli jednorodności na dużą skalę w trybie ciągłym.
Podstawowe, statystyczne i ciągłe metody pomiaru
Wyświetlanie 5 wierszy danych, w tym możliwość przechowywania ponad 5000 zestawów danych
Pojemnościowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 3,5 cala
Intuicyjne, zintegrowane oprogramowanie z przewodnikiem po ikonach
Interfejsy USB i RS 232
Zgodność z normami ASTM D523, ASTM C584, ASTM D2457, BS3900 D5, DIN 67530, DIN EN ISO 2813, EN ISO 7668 i JI Z 8741
Zakres dostawy: Połyskomierz, oprogramowanie OnGloss (PC), płytka kalibracyjna, kabel USB, zewnętrzny zasilacz DC, instrukcja obsługi (pamięć USB), futerał, bateria
Podstawowe, statystyczne i ciągłe metody pomiaru
Wyświetlanie 5 wierszy danych, w tym możliwość przechowywania ponad 5000 zestawów danych
Pojemnościowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 3,5 cala
Intuicyjne, zintegrowane oprogramowanie z przewodnikiem po ikonach
Interfejsy USB i RS 232
Zgodność z normami ASTM D523, ASTM C584, ASTM D2457, BS3900 D5, DIN 67530, DIN EN ISO 2813, EN ISO 7668 i JI Z 8741
Zakres dostawy: Połyskomierz, oprogramowanie OnGloss (PC), płytka kalibracyjna, kabel USB, zewnętrzny zasilacz DC, instrukcja obsługi (pamięć USB), futerał, bateria
| Specyfikacja | |
| Kąt pomiaru: | 20° / 60° / 85° |
| Zakres pomiarowy: | 20°: 0 ... 2000 GU 60°: 0 ... 1000 GU 85°: 0 ... 160 GU |
| Rozdzielczość: | 0.1 GU |
| Warunki środowiskowe: | 0 ... 40 °C, 85% wilgotność względna |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 75 x 90 mm |
| Ciężar: | 350 g |
| Zasilanie: | Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh |
| Przechowywanie: | Tryb podstawowy: 1000 Tryb statystyczny: 5000 Tryb ciągły: 5000 |
| Baterii/akumulatora: | Li Ion |
|---|---|
| Ciężar: | 350 g |
| Głębokość: | 75 mm |
| Numer artykułu producenta: | 403045 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Szerokość: | 160 mm |
| Typ: | TG 268 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 75 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |