Miernik podciśnienia DVR 3 pro
Treść:
1
Numer produktu:
6314573
Informacje dot. produktu "Miernik podciśnienia DVR 3 pro "
W pełni elektroniczny, wszechstronny miernik podciśnienia z dopuszczeniem ATEX do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (kategoria ATEX 2). Wysoki stopień odporności na zakłócenia elektromagnetyczne, nadaje się do stosowania w środowiskach przemysłowych.
Zakres dostawy:
Przyrząd do pomiaru próżni, zintegrowany czujnik próżni, elementy łączące, klucz sześciokątny, bateria, instrukcja obsługi.
- Zintegrowany czujnik podciśnienia wykonany z ceramiki korundowej o doskonałej odporności chemicznej
- Wyświetlacz z dużym wyświetlaczem analogowym i cyfrową wartością pomiarową
- Niski poziom emisji EMI w pobliżu granicy detekcji
- Regulowany cykl pracy i częstotliwość pomiaru dla szczególnie przyjaznej dla baterii pracy
- Zgodnie z PTB 19 ATEX 2004 X: II 2G EX ib IIC T4 Gb
- Zasada pomiaru: pojemnościowa, niezależny od rodzaju gazu pomiar ciśnienia absolutnego
Zakres dostawy:
Przyrząd do pomiaru próżni, zintegrowany czujnik próżni, elementy łączące, klucz sześciokątny, bateria, instrukcja obsługi.
| Baterii/akumulatora: | 9 V, AlMn |
|---|---|
| Ciężar: | 400 g |
| Dokładność: | < ±1 mbar, ±1 cyfra |
| Głębokość: | 117 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1060 mbar |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20682907 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szerokość: | 117 mm |
| Typ: | DVR 3 pro |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 117 x 117 x 91 mm |
| Wysokość: | 91 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1 ... 1,060 mbar |