Miernik pH/redoks SD 305 pH
Treść:
1
Numer produktu:
4678216
Informacje dot. produktu "Miernik pH/redoks SD 305 pH"
Wytrzymały i wodoodporny miernik ręczny z rejestratorem danych do użytku w terenie. Do pomiarów w wodzie pitnej, wodzie chłodzącej / kotłowej, ściekach, wodzie basenowej i powierzchniowej.
Zakres dostawy:
SD 305 pH/ORP (zestaw 1): Przyrząd, osłona z uchwytem na elektrody, walizka transportowa, elektroda pH/Temp. typ 231, roztwór buforowy pH (4,01 / 7,00 / 10,01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja
SD 305 pH/ORP (zestaw 2): Przyrząd, osłona ochronna z uchwytem elektrody, walizka transportowa, elektroda pH/Temp. typ 226, sonda temperatury Pt1000, roztwór buforowy pH (4.01 / 7.00 / 10.01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja
SD 305 pH/ORP (zestaw 3): Instrument, osłona ochronna z uchwytem elektrody, walizka transportowa, elektroda Redox Typ 242, sonda temperaturowa Pt1000, roztwór kontrolny ORP (470 mV), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja obsługi
- Automatyczna kompensacja temperatury
- Rozpoznawanie buforów standardów Lovibond® (pH 4,01 / 7,00 / 10,01) i buforów zgodnie z DIN 19266
- Wybór pomiędzy kalibracją 1-, 2- lub 3-punktową
- Ocena jakości czujnika po każdej kalibracji
- Funkcja alarmu z regulowanymi wartościami granicznymi
- Funkcja automatycznego zatrzymania
- Wskaźnik stanu baterii
- Pomiar redoks w mV lub mVH zgodnie z DIN 38404-6
- Możliwość transferu danych i oceny poprzez oprogramowanie
Zakres dostawy:
SD 305 pH/ORP (zestaw 1): Przyrząd, osłona z uchwytem na elektrody, walizka transportowa, elektroda pH/Temp. typ 231, roztwór buforowy pH (4,01 / 7,00 / 10,01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja
SD 305 pH/ORP (zestaw 2): Przyrząd, osłona ochronna z uchwytem elektrody, walizka transportowa, elektroda pH/Temp. typ 226, sonda temperatury Pt1000, roztwór buforowy pH (4.01 / 7.00 / 10.01), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja
SD 305 pH/ORP (zestaw 3): Instrument, osłona ochronna z uchwytem elektrody, walizka transportowa, elektroda Redox Typ 242, sonda temperaturowa Pt1000, roztwór kontrolny ORP (470 mV), roztwór do przechowywania elektrod pH/ORP, baterie, instrukcja obsługi
| Specyfikacja | |
| pH: | -2.000 ... 16.000 |
| Dokładność: | ± 0,005 |
| Temperatura: | -5.0 ... 150 °C |
| Dokładność: | ± 0,2°C |
| Redoks (ORP): | -2000.0 ... 2000.0 mV |
| Dokładność: | ± 0,05% FS (mV lub mVH) |
| Pamięć: | 10000 danych ustawionych automatycznie 1000 danych ustawionych ręcznie |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Ciężar: | 302 g |
| Zasilanie: | 2 x baterie AAA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 302 g |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,05 % FS |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,005 |
| Głębokość: | 164 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Numer artykułu producenta: | 724641 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,001 |
| Szerokość: | 100 mm |
| Temperatura: | -5 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SD 305 pH/ORP Set 2 |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -2 ... 16 |
| Złącza: | USB |