Miernik ciśnienia różnicowego testo 510i
Treść:
1
Numer produktu:
6290938
Informacje dot. produktu "Miernik ciśnienia różnicowego testo 510i "
Miernik ciśnienia różnicowego testo 510i nadaje się do pomiaru przepływu gazu i ciśnienia statycznego. Szybkie i łatwe przesyłanie danych pomiarowych do smartfona lub tabletu przez Bluetooth®. Za pomocą bezpłatnej aplikacji testo Smart App dane pomiarowe mogą być wyświetlane w formie tabelarycznej lub jako wykres, a wyniki mogą być przesyłane jako plik PDF lub Excel.
Zakres dostawy: Ciśnieniomierz różnicowy, zestaw węży (Ø 4 mm i 5 mm), adapter, baterie, protokół kalibracji
- Pomiar przepływu objętościowego i prędkości powietrza możliwy dzięki dodatkowej rurce pitota
- Menu pomiarowe dla testu spadku ciśnienia z alarmami w aplikacji testo Smart App
- Możliwość wyboru jednostek miary: mbar, hPa, Pa, mmHg, inHg, w WC, psi, mmWC
- Uchwyt magnetyczny
Zakres dostawy: Ciśnieniomierz różnicowy, zestaw węży (Ø 4 mm i 5 mm), adapter, baterie, protokół kalibracji
| Dokładność: | ±0,05 hPa (0 ... 1 hPa), ±0,2 hPa + 1,5 % wartości pomiaru (1 ... 150 hPa) |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 92 g |
| Ciśnienie: | -150 ... 150 hPa |
| Głębokość: | 148 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Ciśnienie: | 150 hPa |
| Maks. Nadciśnienie: | 500 mbar |
| Min. ciśnienie: | -150 hPa |
| Numer artykułu producenta: | 05601510 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość ciśnienia: | 0.01 hPa |
| Szerokość: | 36 mm |
| Typ: | testo 510i |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 36 x 148 x 23 mm |
| Wysokość: | 23 mm |