Miernik CO2 testo 535
Treść:
1
Numer produktu:
4687950
Informacje dot. produktu "Miernik CO2 testo 535"
Kompaktowy miernik do prostego, szybkiego i precyzyjnego pomiaru stężenia CO2 w celu zapewnienia jakości powietrza w pomieszczeniach. Dane pomiarowe mogą być przesyłane do smartfonów lub tabletów przez Bluetooth®. Połączenie z bezpłatną aplikacją testo Smart App umożliwia konfigurację urządzenia, a także wyświetlanie, przechowywanie i dokumentowanie pomiarów.
- Wysoka powtarzalność wyników pomiarów dzięki długotrwałej stabilnej technologii czujników podczerwieni
- Alarm akustyczny w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Uśrednianie czasowe i punktowe
- Szybka konfiguracja w aplikacji, historia graficzna, drugi ekran i pamięć danych pomiarowych w aplikacji testo Smart App
- Podświetlenie wyświetlacza
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 10000 ppm |
| Dokładność: | ±100 ppm + 5 % wartości mierzonej |
| Rozdzielczość: | 1 ppm |
| Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi: | Wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego, Android 8.0 lub nowszego, Bluetooth® 4.2. |
| Zasilanie: | 3 x AA |
| Klasa bezpieczeństwa: | Urządzenie IP 40, sonda IP 20 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| CO₂: | 0 ... 10,000 ppm |
| Ciężar: | 229 g |
| Głębokość: | 229 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. zawartość CO₂: | 10000 ppm |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 ppm |
| Numer artykułu producenta: | 05630535 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | testo 535 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 229 x 28 mm |
| Wysokość: | 28 mm |