Microtome blades, high profile | Type: HP35™
Epredia Netherlands BV
Treść:
50
Numer produktu:
4688512
Informacje dot. produktu "Microtome blades, high profile | Type: HP35™"
| Długość: | 75.7 mm |
|---|---|
| Grubość: | 0.31 mm |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kątownik: | 34 ° |
| Numer artykułu producenta: | 3150734 |
| Profile: | High |
| Szerokość: | 14 mm |
| Typ: | HP35™ |
| UNSPSC: | 41102917 |