Liofilizatory laboratoryjne VaCo 5
Treść:
1
Numer produktu:
9863440
Informacje dot. produktu "Liofilizatory laboratoryjne VaCo 5"
Liofilizator o budowie modułowej do rutynowych zastosowań w laboratorium. Chłodzenie odbywa się za pomocą sprężarki chłodzonej powietrzem z bezpośrednim pomiarem temperatury na powierzchni chłodzącej. Wstępne chłodzenie skraplacza pozwala uniknąć opóźnionego startu lub rozmrożenia próbek. Kolejne funkcje to wyświetlanie krzywych próżni i temperatury, pamięć komunikatów o błędach oraz licznik godzin pracy.
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
-Regulowane parametry dla każdego etapu suszenia: czas wstrzymania, wartość zadana podciśnienia, temperatura przestrzeni międzypółkowej (z opcją ogrzewanych przestrzeni międzypółkowych).
Idealnie dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego muszą być zamawiane oddzielnie.
- 3 programy z 3 etapami suszenia każdy
- Obsługa za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3"
- Wyświetlanie wartości rzeczywistych w trakcie pracy: temperatura skraplacza, próżnia (mbar), czas
- Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na komercyjne środki dezynfekujące
- Czynnik chłodzący bez CFC
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
Idealnie dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego muszą być zamawiane oddzielnie.
| Specyfikacja | |
| Kondensator lodu | |
| Zakres temperatury: | -50 °C lub -80 °C |
| Wydajność kondensatora lodu: | 5 kg / 24 h |
| Maksymalna pojemność lodu: | 8 kg |
| Pojemność: | 16 l |
| System chłodzenia: | jednostopniowy (-50 °C) / dwustopniowy (-80 °C) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404/AiSi316L |
| Wymiary (Ø x wys. ): | 270 x 280 mm |
| Urządzenie | |
| Ciężar: | 60 lub 75 kg (w zależności od wersji kondensatora lodu) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 800 x 530 x 400 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Capacity ice condenser: | 5 kg/24h |
|---|---|
| Ciężar: | 60 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 530 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Max. ice capacity: | 8 kg |
| Min. temperature ice condenser: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | B1040000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 800 mm |
| Typ: | VaCo 5 |
| Volume ice condenser: | 16 l |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 800 x 530 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |