Liofilizatory laboratoryjne VaCo 2
Treść:
1
Numer produktu:
9863430
Informacje dot. produktu "Liofilizatory laboratoryjne VaCo 2"
Liofilizator o budowie modułowej do rutynowych zastosowań w laboratorium. Chłodzenie odbywa się za pomocą sprężarki chłodzonej powietrzem z bezpośrednim pomiarem temperatury na powierzchni chłodzącej. Wstępne chłodzenie skraplacza pozwala uniknąć opóźnionego startu lub rozmrożenia próbek. Kolejne funkcje to wyświetlanie krzywych próżni i temperatury, pamięć komunikatów o błędach oraz licznik godzin pracy.
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
Idealnie dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego należy zamawiać oddzielnie.
Liofilizator o budowie modułowej do rutynowych zastosowań w laboratorium. Chłodzenie odbywa się za pomocą sprężarki chłodzonej powietrzem z bezpośrednim pomiarem temperatury na powierzchni chłodzącej. Wstępne chłodzenie skraplacza pozwala uniknąć opóźnionego startu lub rozmrożenia próbek. Kolejne funkcje to wyświetlanie krzywych próżni i temperatury, pamięć komunikatów o błędach oraz licznik godzin pracy.
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
Idealnie dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego należy zamawiać oddzielnie.
- 3 programy z 3 etapami suszenia każdy
- Obsługa za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3"
- Wyświetlanie wartości rzeczywistych w trakcie pracy: temperatura skraplacza, próżnia (mbar), czas
- Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na komercyjne środki dezynfekujące
- Czynnik chłodzący bez CFC
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
| Specyfikacja | |
| Kondensator lodu | |
| Zakres temperatury: | -50 °C lub -80 °C |
| Wydajność kondensatora lodu: | 2 kg / 24 h |
| Maksymalna pojemność lodu: | 3 kg |
| Pojemność: | 5,7 l |
| System chłodzenia: | jednostopniowy (-50 °C) / dwustopniowy (-80 °C) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404/AiSi316L |
| Wymiary (Ø x wys. ): | 220 x 150 mm |
| Urządzenie | |
| Ciężar: | 45 lub 58 kg (w zależności od wersji kondensatora lodu) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 490 x 470 x 440 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
- 3 programy z 3 etapami suszenia każdy
- Obsługa za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3"
- Wyświetlanie wartości rzeczywistych w trakcie pracy: temperatura skraplacza, próżnia (mbar), czas
- Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na komercyjne środki dezynfekujące
- Czynnik chłodzący bez CFC
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| UNNR | 3358 |
| Capacity ice condenser: | 2 kg/24h |
|---|---|
| Ciężar: | 45 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 470 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Max. ice capacity: | 3 kg |
| Min. temperature ice condenser: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | B1020004 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 490 mm |
| Typ: | VaCo 2 |
| Volume ice condenser: | 5.7 l |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 490 x 470 x 440 mm |
| Wysokość: | 440 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |