Liofilizatory laboratoryjne VaCo 10
Treść:
1
Numer produktu:
9863450
Informacje dot. produktu "Liofilizatory laboratoryjne VaCo 10"
Liofilizator o budowie modułowej do rutynowych zastosowań w laboratorium. Chłodzenie odbywa się za pomocą sprężarki chłodzonej powietrzem z bezpośrednim pomiarem temperatury na powierzchni chłodzącej. Wstępne chłodzenie skraplacza pozwala uniknąć opóźnionego startu lub rozmrożenia próbek. Kolejne funkcje to wyświetlanie krzywych próżni i temperatury, pamięć komunikatów o błędach oraz licznik godzin pracy.
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
-Ustawiane parametry dla każdego etapu suszenia: czas wstrzymania, wartość zadana próżni, (temperatura przestrzeni półkowej (z opcją podgrzewanych przestrzeni półkowych)
-Automatyczne odszranianie kondensatora lodu
-Zmienna przestrzeń półkowa
Doskonale dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego należy zamawiać oddzielnie.
- 3 programy z 3 etapami suszenia każdy
- Obsługa za pomocą kolorowego ekranu dotykowego 4,3"
- Wyświetlanie wartości rzeczywistych w trakcie pracy: temperatura skraplacza, próżnia (mbar), czas
- Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na komercyjne środki dezynfekujące
- Czynnik chłodzący bez CFC
Język roboczy: angielski lub niemiecki, inne języki na zamówienie.
-Automatyczne odszranianie kondensatora lodu
-Zmienna przestrzeń półkowa
Doskonale dopasowane pojedyncze części systemu modułowego mogą być łączone indywidualnie. Wszystkie wymagane części wyposażenia dodatkowego należy zamawiać oddzielnie.
| Specyfikacja | |
| Kondensator lodu | |
| Zakres temperatury: | -50 °C lub -80 °C |
| Wydajność kondensatora lodu: | 15 kg / 24 h |
| Maksymalna pojemność lodu: | 20 kg |
| Pojemność: | 50 l |
| System chłodzenia: | jednostopniowy (-50 °C) / dwustopniowy (-80 °C) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404/AiSi316L |
| Wymiary (Ø x wys. ): | 400 x 400 mm |
| Urządzenie | |
| Ciężar: | 75 lub 90 kg (w zależności od wersji kondensatora lodu) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 750 x 750 x 900 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz (-50 °C) / 400 V, 50/60 Hz (-80 °C) |
| Capacity ice condenser: | 15 kg/24h |
|---|---|
| Ciężar: | 75 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 750 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Max. ice capacity: | 20 kg |
| Min. temperature ice condenser: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | B1060000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 750 mm |
| Typ: | VaCo 10 |
| Volume ice condenser: | 50 l |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 750 x 750 x 900 mm |
| Wysokość: | 900 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |