Light measuring instrument SP
Treść:
1
Numer produktu:
4691198
Informacje dot. produktu "Light measuring instrument SP"
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 150 g |
| Głębokość: | 68 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 200000 lx |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. wartość pomiarowa: | 200 lx |
| Numer artykułu producenta: | SP 200K |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 185 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 185 x 68 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Zakres pomiarowy: | 200 ... 200,000 lx |