Liczniki kolonii CC-200, ręczne
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9645280
Informacje dot. produktu "Liczniki kolonii CC-200, ręczne"
- Liczenie kolonii przez nacisk
- Możliwość regulowania nacisku
- Dźwiękowe potwierdzenie
- Wybór tła jasnego lub ciemnego
- Jasne, białe, energooszczędne oświetlenie typu LED
- Funkcja uśredniania
- Z ochroną antybakteryjną BioCote®
- Połączenie do drukarki lub komputera
Zakres dostawy: Urządzenie z dwiema siatkami Wolffhuegel'a i adapterami do centrowania szalek i korzystania z szalek średnicy 50 mm do 90 mm.
Zestaw nie zawiera ani lup ani drukarki, należy je zamówić osobno.
| Specyfikacja | |
| Cyfrowy wyświetlacz: | 3-cyfrowy LED |
| Oświetlenie: | biała macierz LED |
| Lupa: | 1,7x lub opcjonalnie 3x |
| Ilość zliczeń: | od 0 do 999 |
| Rozm. szalek: | śred. od 50 do 90 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 310 x 300 x 140 mm |
| Ciężar: | 1,5 kg |
| Zasilanie: | 120-230 V, 50/60 Hz, 70 W |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Ciężar: | 1.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 50 mm |
| Numer artykułu producenta: | 14212-04 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 310 mm |
| Typ: | CC-200 |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 310 x 300 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 50 ... 90 mm |