Licznik kolonii, ręczny
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
6238725
Informacje dot. produktu "Licznik kolonii, ręczny"
Licznik kolonii o regulowanej wysokości z łatwą do czyszczenia obudową z tworzywa sztucznego.
W zestawie:
Soczewka powiększająca z elastycznym ramieniem, marker do liczenia, końcówka fibrowa i szkło bezbarwne z ciemnym polem.
- Pole świetlne z bezpośrednim i pośrednim, nieoślepiającym oświetleniem
- Szyba szklana z podziałką cm2 i 1/9 cm2
- Marker do liczenia kolonii z piórem fibrowym
- Do szalek Petriego o średnicy do 145 mm
- Z wkładką redukcyjną do mniejszych szalek Petriego
W zestawie:
Soczewka powiększająca z elastycznym ramieniem, marker do liczenia, końcówka fibrowa i szkło bezbarwne z ciemnym polem.
| Specyfikacja | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 230 x 75 mm |
| Waga: | 1,7 kg |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Ciężar: | 1.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 230 mm |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 145 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8500 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 250 mm |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 230 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 145 mm |