Licznik kolonii, Scan® 50
Treść:
1
Numer produktu:
4688030
Informacje dot. produktu "Licznik kolonii, Scan® 50"
Ręczny licznik kolonii do szalek Petriego (Ø 55 do 90 mm), PetriFilm™, MC-Media Pads™, easyPlate™ i membran filtracyjnych. Liczenie odbywa się przez prosty nacisk dotykowy, a następnie jest rejestrowane. Eksport wyników liczenia przez USB do komputera zapewnia identyfikowalność danych.
Zakres dostawy:
Licznik kolonii Scan 50, kabel zasilający, kabel USB, czarny pisak, instrukcja obsługi
- Ekran LCD
- Przyciski liczenia po obu stronach, dla lewo- lub praworęcznych operatorów
- Nachylona powierzchnia do liczenia i podpórka na ręce
- Sygnał świetlny dla każdej zliczonej kolonii
- 9 różnych dźwięków i gniazdo słuchawkowe jack
- Dark Field 2, kontrastowe, pośrednie oświetlenie LED
- Zakres liczenia 0 - 1999
Zakres dostawy:
Licznik kolonii Scan 50, kabel zasilający, kabel USB, czarny pisak, instrukcja obsługi
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 295 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 435.050 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 273 mm |
| Typ: | Scan® 50 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 273 x 295 x 151 mm |
| Wysokość: | 151 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 55 ... 90 mm |