Licznik kolonii, Scan® 50 pro
Treść:
1
Numer produktu:
6491432
Informacje dot. produktu "Licznik kolonii, Scan® 50 pro"
Ręczny licznik kolonii do szalek Petriego (Ø 55 do 90 mm), PetriFilm™, MC-Media Pads™, easyPlate™ i membran filtracyjnych. Liczenie odbywa się przez prosty nacisk dotykowy, a następnie jest rejestrowane. Eksport wyników zliczenia przez USB do komputera zapewnia identyfikowalność danych.
Licznik kolonii Scan®50 pro, zestaw słuchawkowy, kabel zasilający, kabel USB, czarny pisak, instrukcja obsługi
- Wielofunkcyjny ekran LCD
- Przyciski liczące po obu stronach i podłokietnik 180°, dla lewo- lub praworęcznych operatorów.
- Nachylona powierzchnia do liczenia i podpórka na ręce
- Sygnał świetlny dla każdej zliczonej kolonii
- 9 różnych dźwięków
- Gniazdo słuchawkowe jack
- Dark Field 2, kontrastowe, pośrednie oświetlenie LED
- Zakres liczenia 0 - 1999
Licznik kolonii Scan®50 pro, zestaw słuchawkowy, kabel zasilający, kabel USB, czarny pisak, instrukcja obsługi
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 352 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 435.055 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 273 mm |
| Typ: | Scan® 50 pro |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 273 x 352 x 151 mm |
| Wysokość: | 151 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 55 ... 90 mm |