Lejki, stal 18/10
Treść:
1
Numer produktu:
6291792
Informacje dot. produktu "Lejki, stal 18/10"
- Z kanałem powietrznym
- W kształcie stożka
| Długość uchwytu: | 90 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8844 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 220 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Ø Lejka: | 200 mm |
| Ø Trzonu: | 27 mm |