Lejki proste, szkło sodowo-wapniowe
Treść:
1
Numer produktu:
7623108
Informacje dot. produktu "Lejki proste, szkło sodowo-wapniowe"
Lejki proste z krótką nóżką (kąt: 60°).
| Długość uchwytu: | 45 mm |
|---|---|
| Maks. Ø filtra: | 70 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Min. Ø Filtra: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 05318009 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Ø Filtra: | 55 ... 70 mm |
| Ø Lejka: | 45 mm |
| Ø Trzonu: | 7 mm |