Lejki filtracyjne, szkło borokrzemowe 3.3, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9251203
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, szkło borokrzemowe 3.3, LLG"
Z krótką nóżką. Z kątem stożka 60° oferuje optymalne dopasowanie do wszystkich rozmiarów filtrów. Idealny do łatwego napełniania butelek laboratoryjnych i filtracji płynów. Wysoka odporność na temperaturę i substancje chemiczne.
*Zgodne z normą DIN ISO 4798
*Zgodne z normą DIN ISO 4798
| Maks. Ø filtra: | 185 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. Ø Filtra: | 150 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9251203 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 4798 |
| Ø Filtra: | 150 ... 185 mm |
| Ø Lejka: | 100 mm |
| Ø Trzonu: | 10 mm |