Lejki filtracyjne, szkło borokrzemianowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
4713095
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, szkło borokrzemianowe 3.3"
| Maks. Ø filtra: | 60 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 07195140 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Porowatość: | 1 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 140 mm |
| Ø Filtra: | 60 mm |