Lejki filtracyjne, jednorazowe, BioSart®250
Treść:
50
Numer produktu:
9049340
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, jednorazowe, BioSart®250"
Do oznaczeń jakościowych i mikrobiologicznych w przemyśle. Sterylnie pakowane lejki o poj. 250 ml skracają czas oznaczeń cząstek i kolonii. Przeznaczone do stosowania z filtrami membranowymi Sartorius i kartami do pożywek Sartorius.
Uwaga: Lejki BioSart®250 można dopasować do pojedynczego uchwytu na filtry lub systemu do filtracji.
Uwaga: Lejki BioSart®250 można dopasować do pojedynczego uchwytu na filtry lub systemu do filtracji.
| Maks. Ø filtra: | 47 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 16407--25----ALK |
| Opakowanie: | 1 x Worek po 50 pcs |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| VP: | 1 |
| Zawartość VP: | 50 pcs |
| Ø Filtra: | 47 mm |