Lejki filtracyjne VitraPOR®, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
4680331
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne VitraPOR®, szkło borokrzemowe 3.3"
Szkło borokrzemowe 3.3. Posiadają spiek wg opisu. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Maks. Ø filtra: | 48 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 21 75 F |
| Pojemność nominalna: | 75 ml |
| Porowatość: | ASTM Fine |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Ø Filtra: | 48 mm |
| Ø Lejka: | 52 mm |
| Ø Trzonu: | 10 mm |