Lejki filtracyjne, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9052301
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, DURAN®"
Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Maks. Ø filtra: | 35 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 258520101 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Porowatość: | 1 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 130 mm |
| Ø Filtra: | 35 mm |
| Ø Lejka: | 40 mm |
| Ø Trzonu: | 10 mm |