Lejki do materiałów sypkich, stal 18/10
Treść:
1
Numer produktu:
9251232
Informacje dot. produktu "Lejki do materiałów sypkich, stal 18/10"
Z prostą rurką ssącą.
| Długość uchwytu: | 60 mm |
|---|---|
| Kolor: | Metalowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8722 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ø Lejka: | 200 mm |
| Ø Trzonu: | 30 mm |