Lejki do materiałów sypkich, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7019920
Informacje dot. produktu "Lejki do materiałów sypkich, PP"
Półprzezroczyste. Odpowiednie do materiałów sypkich i granulatów.
- Szybki przepływ, dzięki kątowi 60°
- Autoklawowalne
| Długość uchwytu: | 18.00 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0017100 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 57 mm |
| Ø Lejka: | 60 mm |
| Ø Trzonu: | 15 mm |