Lejki, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9073469
Informacje dot. produktu "Lejki, HDPE"
W naturalnym kolorze tworzywa. Prod. nr 9.073 470 posiada sito ze stali nierdzewnej o śred. 50 mm.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 950700 |
| Pojemność nominalna: | 790 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 198.4 mm |
| Ø Lejka: | 164 mm |
| Ø Trzonu: | 17 mm |