Lejek, stal nierdzewna V2A
Treść:
1
Numer produktu:
4714726
Informacje dot. produktu "Lejek, stal nierdzewna V2A"
Do zalewania i przenoszenia sypkich proszków, cieczy i lekko lepkich mediów.
- Kanał powietrzny zapewniający swobodny przepływ powietrza
- Większe wersje z uchwytem
- Autoklawowalne
- Odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym
| Długość uchwytu: | 85 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 9604-0007 |
| Pojemność nominalna: | 2350 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 233 mm |
| Z uchwytem: | Tak |
| Ø Lejka: | 255 mm |
| Ø Trzonu: | 21 mm |