Łaźnie wodne z wytrząsaniem SW
Treść:
1
Numer produktu:
9906383
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne z wytrząsaniem SW"
Do jednoczesnego grzania i wytrząsania próbek (inkubacje, hybrydyzacje itp.). Ruch posuwisto-zwrotny.
Dostarczane bez pokrywy. Pokrywy należy zmawiać osobno.
- Technologia mikroprocesorowa z kontrolerem PID
- Jasny wyświetlacz LED, pokazującym pięć różnych wartości temp. i prędk. wytrząsania
- Odporny na zachlapania włącznik główny wbudowany w klawiaturę membranową pokrytą tworzywem sztucznym
- Łatwy w obsłudze kontroler
- Minutnik z możliwością wyboru czasu pracy
- Interfejs RS232
- Prędk. wytrząsania od 20 do 200 obr./min. (amplituda 15 mm)
- Demontowany uchwyt do wytrząsania
- Model SW 23 posiada wbudowaną pompę cyrkulacyjna poprawiającą jednorodność rozkładu temp. wewn. łaźni
Dostarczane bez pokrywy. Pokrywy należy zmawiać osobno.
| Amplituda wstrząsania: | 15 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 19.7 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 350 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99,9 °C |
| Maks. pojemność: | 20 l |
| Maks. prędkość: | 200 1/min |
| Min. pojemność: | 8 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9550322.3 |
| Pojemność: | 8 ... 20 l |
| Prędkość: | 20 ... 200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 700 mm |
| Temperatura: | 20 ... 99,9 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | SW22 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 300 x 180 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 700 x 350 x 260 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 180 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 260 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Z obiegiem: | Nie |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |