Laznie wodne z wytrząsaniem, OLS 26 Aqua Pro
Treść:
1
Numer produktu:
6264683
Informacje dot. produktu "Laznie wodne z wytrząsaniem, OLS 26 Aqua Pro"
Łaźnie wodne z wytrzasaniem, o ruchu okrężnym/posuwisto-zwrotnym, zapewniające wszechstronną elastyczność i użyteczność. W celu zmiany typu ruchu wystarczy obrócić platformę o 180°.
Dodatkowe polipropylenowe kule lub pokrywy powinny być stosowane podczas pracy z płynem w zakresie od 60 °C do 99 °C. W celu pracy poniżej temp. otoczenia należy stosować zewnętrzne, dodatkowe urządzenie chłodzące. Kule PP należy zamawiać osobno.
- Doskonała stabilność i jednorodność temperatury ±0,1 °C
- Regulowana prędkość wytrząsania, umożliwiająca dostosowanie do wymagań aplikacji
- Śred. orbity (r. okrezny): 9 mm
- Dł. przesuniecia w r. posuwsto-zwrotnym: 18, 28, 36 mm
- Technologia Set and Forgetä - zapewnia szybkie nagrzewanie i dokładną kontrolę temperatury
- Duży wybór platform umożliwiający stosowanie wielu rodzajów naczyn. Platformy należy zamawiać osobno
- Posiadają wbudowane, regulowane zabezpieczenie nadtemperaturowe/alarm, minutnik (od 1 do 999 min), programator, możliwość kalibracji i zabezpieczenie przed pracą na sucho
- Dyskretny mechanizm, wykorzystujący sprzężenie magnetyczne, zapewnia zachowanie maksymalnej powierzchni użytkowej
- Uniwersalna rama i pokrywa z poliwęglanu wchodzące w zakres dostawy
Dodatkowe polipropylenowe kule lub pokrywy powinny być stosowane podczas pracy z płynem w zakresie od 60 °C do 99 °C. W celu pracy poniżej temp. otoczenia należy stosować zewnętrzne, dodatkowe urządzenie chłodzące. Kule PP należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 13.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 565 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99 °C |
| Maks. pojemność: | 26 l |
| Maks. prędkość: | 200 1/min |
| Moc cieplna: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | OLS26 |
| Pojemność: | 26 l |
| Prędkość: | 20 ... 200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny/posuwisto-zwrotny |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C (70 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 298 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 99 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | OLS 26 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 298 x 500 x 159 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 335 x 565 x 325 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 159 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |