Łaźnie wodne z wytrząsaniem, LSB Aqua Pro
Treść:
1
Numer produktu:
6264684
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne z wytrząsaniem, LSB Aqua Pro"
- Solidny mechanizm ruchu posuwisto-zwrotnego, zapewniający powtarzalne wyniki
- Doskonała stabilność i jednorodność temperatury ±0,1°C
- Łatwy w obsłudzekontroler, jasny i czytelny wyświetlacz
- Technologia Set and Forget™ - zapewnia szybkie nagrzewanie i dokładną kontrolę temperatury
- Duży wybór platform umożliwiający stosowanie wielu rodzajów naczyń. Platformy należy zamawiać osobno
- Dyskretny mechanizm, wykorzystujący sprzężenie magnetyczne, zapewnia zachowanie maksymalnej powierzchni użytkowej
- Wbudowane zabezpieczenie przed pracą na sucho zapobiega uszkodzeniom i wysokim kosztom serwisu
- Uniwersalna rama i pokrywa z poliwęglanu wchodzące w zakres dostawy
Dodatkowe polipropylenowe kule lub pokrywy powinny być stosowane podczas pracy z płynem w zakresie od +60°C do +99°C. W celu pracy poniżej temp. otoczenia należy stosować zewnętrzne, dodatkowe urządzenie chłodzące. Kulki PP należy zamawiać osobno.
| Amplituda wstrząsania: | 20 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.9 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 298 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99 °C |
| Maks. pojemność: | 12 l |
| Maks. prędkość: | 200 1/min |
| Moc cieplna: | 800 W |
| Numer artykułu producenta: | LSB12 |
| Pojemność: | 12 l |
| Prędkość: | 20 ... 200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C (70 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 323 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 360 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 99 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | LSB12 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 323 x 298 x 118 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 360 x 380 x 275 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 118 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |