Łaźnie wodne cyfrowe, seria Hydro
Treść:
1
Numer produktu:
4672294
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne cyfrowe, seria Hydro"
Łaźnie wodne Hydro są optymalnie wyposażone do każdego zastosowania w laboratorium. Dzięki precyzyjnemu rozkładowi temperatury, są one zaprojektowane na potrzeby laboratoriów biologicznych, medycznych lub biochemicznych. Modele H 8 A i H 16 A są również wyposażone w system cyrkulacji do opcjonalnego mieszania.
- Wnętrze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej
- Możliwe zastosowania w zakresie wrzenia (zakres temperatur: od 25 do 100 °C)
- Kolorowy wyświetlacz TFT do intuicyjnej obsługi, wyświetlacz temperatury w °C i °F
- Programowalny timer
- Alarm optyczny i akustyczny w przypadku błędu
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 245 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 440 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 22 l |
| Moc cieplna: | 1.5 kW |
| Moc znamionowa: | 1.5 kW |
| Numer artykułu producenta: | L002903 |
| Pojemność: | 22 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Temperatura: | 25 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 25 °C |
| Typ: | H 22 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 245 x 225 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 440 x 345 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 225 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 345 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Z obiegiem: | Nie |