Łaźnie wodne WTB
Treść:
1
Numer produktu:
4680111
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne WTB"
Laboratoryjna łaźnia wodna o najwyższym stopniu komfortu dostępna jest w sześciu modelach o różnych wielkościach. Obsługa jest intuicyjna oraz łaźnia posiada wygodną nawigację po menu. Dzięki spersonalizowanemu zdalnemu podglądowi poprzez CustomView zawsze jest podgląd na ważne informacje.
Modułowa koncepcja tej nowoczesnej łaźni wodnej gwarantuje maksymalną elastyczność. Jeśli wymaga tego zastosowanie, można łatwo doposażyć ją w pompę cyrkulacyjną, jednostkę chłodzącą, urządzenie do wytrząsania i uchwyt na probówki lub wkładany stojak.
Wyposażenie standardowe: Pokrywa ze stali nierdzewnej, System spustowy, Timer.
Modułowa koncepcja tej nowoczesnej łaźni wodnej gwarantuje maksymalną elastyczność. Jeśli wymaga tego zastosowanie, można łatwo doposażyć ją w pompę cyrkulacyjną, jednostkę chłodzącą, urządzenie do wytrząsania i uchwyt na probówki lub wkładany stojak.
Wyposażenie standardowe: Pokrywa ze stali nierdzewnej, System spustowy, Timer.
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 267 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 349 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 23 l |
| Materiał pokrywy: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1420 W |
| Numer artykułu producenta: | WTB24 |
| Pojemność: | 23 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 472 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 749 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | WTB24 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 472 x 267 x 200 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 749 x 349 x 425 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 425 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |