Łaźnie wodne Precision GP 15D, z kulkami termicznymi
Treść:
1
Numer produktu:
6273863
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne Precision GP 15D, z kulkami termicznymi"
Łaźnie wodne Precision ogólnego przeznaczenia są wytrzymałymi, wydajnymi łaźniami dla temperatur do 100 °C. Zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą zapobiega niekontrolowanym wzrostom temperatury. Wyjątkowa odporność na chemikalia i korozję dzięki zewnętrznej powłoce epoksydowej nanoszonej proszkowo. Łatwe czyszczenie komory dzięki bezszwowemu wnętrzu ze stali nierdzewnej. Z timer.
Zakres dostawy: Łaźnia z pokrywą szczytową, kulkami termicznymi, taca, wężem spustowym.
- Zaawansowany sterownik mikroprocesorowy zaprojektowany z myślą o rozszerzonej funkcjonalności
- Ochrona pracy dzięki alarmom dźwiękowym
- Wygodne zapisywanie często używanych programów temperaturowych dzięki czterem predefiniowanym ustawieniom (preset)
- Przezroczysta poliwęglanowa pokrywa
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 392 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał pokrywy: | PC |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Numer artykułu producenta: | TSGP15D+98808 |
| Rodzaj pokrywy (łaźnie wodne itp.): | Pokrywa szczytowa |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 587 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 100 °C |
| Typ: | Precision GP 15D + Thermal Beads |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 587 x 392 x 233 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 233 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |