Łaźnie wodne PURA™
Treść:
1
Numer produktu:
4667882
Informacje dot. produktu "Łaźnie wodne PURA™"
Elastyczne zastosowanie do wszystkich rutynowych prac laboratoryjnych w badaniach i kontroli jakości. Wszystkie łaźnie wodne PURA™ (oprócz PURA™ 4) posiadają zintegrowaną śrubę spustową. Jasny wyświetlacz LED jest łatwy do odczytania nawet z dużej odległości. Ze zintegrowanymi wpuszczonymi uchwytami dla łatwego transportu i antypoślizgowymi gumowymi nóżkami dla bezpiecznego korzystania. Można wykorzystać całą wewnętrzną powierzchnię wanien wodnych, ponieważ żadne elementy zabudowy nie wystają.
Pokrywę wanny należy zamawiać oddzielnie.
- W tym platforma
- Zintegrowany timer
- Jasny wyświetlacz z klawiaturą membranową
- Odporna na zachlapanie
- Wbudowane zabezpieczenie przed grzaniem na sucho
Pokrywę wanny należy zamawiać oddzielnie.
| Ciężar: | 8.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 270 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 350 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99,9 °C |
| Maks. pojemność: | 14.0 l |
| Min. pojemność: | 2.0 l |
| Moc cieplna: | 1.8 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9550514 |
| Pojemność: | 2.0 ... 14.0 l |
| Rodzaj pokrywy (łaźnie wodne itp.): | Bez |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,15 °C |
| Szerokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 420 mm |
| Temperatura: | 18 ... 99,9 °C |
| Temperatura min.: | 18 °C |
| Typ: | PURA™ 14 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 270 x 140 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 420 x 350 x 220 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 140 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Z obiegiem: | Nie |