Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX DIGITEC, bez ogrzewaniem, okrągłe
Treść:
1
Numer produktu:
9877848
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe, SONOREX DIGITEC, bez ogrzewaniem, okrągłe"
Łaźnie ultradźwiękowe w obudowie ze stali nierdzewnej, ustawienie czasu 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min i ciągłe, diodą ostrzegawczą LED przy nadmiernej temperaturze, odgazowywanie cieczy (DEGAS), funkcja Pulse, SweepTec®.
Łaźnie ultradźwiękowe w obudowie ze stali nierdzewnej, ustawienie czasu 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min i ciągłe, diodą ostrzegawczą LED przy nadmiernej temperaturze, odgazowywanie cieczy (DEGAS), funkcja Pulse, SweepTec®.
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 33 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 120 W |
| Numer artykułu producenta: | 3270 |
| Pojemność nominalna: | 5.6 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | DT 106 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 240 x 125 mm |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 265 x 270 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 125 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 270 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 240 mm |
| Ø zewnętrzna: | 265 mm |