Łaźnie ultradźwiękowe SONOREX DIGITEC DT 510 F
Treść:
1
Numer produktu:
4688551
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe SONOREX DIGITEC DT 510 F"
Płaskie łaźnie ultradźwiękowe do szybkiego odgazowywania i przygotowywania próbek.
Przygotowanie próbek w kolbach
Szybkie odgazowywanie próbek przy użyciu jednego przycisku
Homogenizacja
Stały stosunek mocy do objętości we wszystkich łaźniach ultradźwiękowych
Powtarzalność wyników w łaźniach różnej wielkości
Jednorodna sonikacja próbek, niezależnie od rozmiaru i ułożenia kolb
Do zamocowania kolb laboratoryjnych niezbędne są zaciski sprężynowe EK lub uchwyty do kolb ZF.
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa, uchwyt do kolb GL 510 F, 1 l TICKOPUR R 33
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa, uchwyt do kolb GL 510 F, 1 l TICKOPUR R 33
Przygotowanie próbek w kolbach
Szybkie odgazowywanie próbek przy użyciu jednego przycisku
Homogenizacja
Stały stosunek mocy do objętości we wszystkich łaźniach ultradźwiękowych
Powtarzalność wyników w łaźniach różnej wielkości
Jednorodna sonikacja próbek, niezależnie od rozmiaru i ułożenia kolb
Do zamocowania kolb laboratoryjnych niezbędne są zaciski sprężynowe EK lub uchwyty do kolb ZF.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H315, H318 |
| P-Satz | P280, P305+P351+P338 |
| SDB | Link |
| Ciężar: | 6.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Klawiatura membranowa |
| GHS: | GHS05 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość wewnętrzna: | 240 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 265 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Moc ultradźwiękowa: | 140 W |
| Numer artykułu producenta: | 13242 |
| Pojemność nominalna: | 4.3 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Temperatura: | 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | DT 510 F |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 240 x 65 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 325 x 265 x 195 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 65 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 195 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |