Łaźnie ultradźwiękowe Elmasonic Easy, z ogrzewaniem, z zaworem odcinającym
Treść:
1
Numer produktu:
4688707
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe Elmasonic Easy, z ogrzewaniem, z zaworem odcinającym"
Wydajna i wysokiej jakości seria podstawowa do szerokiego zakresu zastosowań. Intensywne czyszczenie w trybie dynamicznym lub delikatne i ekonomiczne czyszczenie z cichą pracą w trybie eco.
Bryzgoszczelna obudowa i zbiornik czyszczący wykonane ze stali nierdzewnej
Elektroniczny przełącznik wyboru na ścieralnej klawiaturze membranowej.
Wyświetlacz LED wszystkich stanów pracy
Timer od 1 do 30 min lub praca ciągła
Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa z funkcją budzenia
Zakres dostawy: Urządzenie, pokrywa
Wydajna i wysokiej jakości seria podstawowa do szerokiego zakresu zastosowań. Intensywne czyszczenie w trybie dynamicznym lub delikatne i ekonomiczne czyszczenie z cichą pracą w trybie eco.
Bryzgoszczelna obudowa i zbiornik czyszczący wykonane ze stali nierdzewnej
Elektroniczny przełącznik wyboru na ścieralnej klawiaturze membranowej.
Wyświetlacz LED wszystkich stanów pracy
Timer od 1 do 30 min lub praca ciągła
Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa z funkcją budzenia
Zakres dostawy: Urządzenie, pokrywa
Bryzgoszczelna obudowa i zbiornik czyszczący wykonane ze stali nierdzewnej
Elektroniczny przełącznik wyboru na ścieralnej klawiaturze membranowej.
Wyświetlacz LED wszystkich stanów pracy
Timer od 1 do 30 min lub praca ciągła
Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa z funkcją budzenia
Zakres dostawy: Urządzenie, pokrywa
Bryzgoszczelna obudowa i zbiornik czyszczący wykonane ze stali nierdzewnej
Elektroniczny przełącznik wyboru na ścieralnej klawiaturze membranowej.
Wyświetlacz LED wszystkich stanów pracy
Timer od 1 do 30 min lub praca ciągła
Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa z funkcją budzenia
Zakres dostawy: Urządzenie, pokrywa
| Ciężar: | 7.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 37 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość wewnętrzna: | 215 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 315 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 800 W |
| Moc ultradźwiękowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 1118898 |
| Pojemność nominalna: | 12.9 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 275 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Temperatura: | 30 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | 120H |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 275 x 215 x 195 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 380 x 315 x 330 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 195 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |