Łaźnie ultradźwiękowe, BactoSonic® 14.2, zestaw
Treść:
1
Numer produktu:
6286067
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe, BactoSonic® 14.2, zestaw"
Odpowiednie do delikatnego usuwania cienkiej warstwy biofilmu.
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa, Razem z naukowo potwierdzonym opisem procedury sonikacji, Pojemników transportowych PP: 2 x IB 5 (0,52 l), 2 x IB 6 (0,6 l), 1 x IB 10 (1,0 l), 1 x IB 18 (1,8 l), 1 x IB 20 (2,0 l), Skrzynek do pojemników transportowych PC: 2 x BT 5 dla IB 5, 2 x BT 6 dla IB 6, 1 x BT 10 dla IB 10, 1 x BT 18 dla IB 18, Stelażu do pojemników transportowych GH 14 (stal nierdzewna, dla 3 x IB 20), Ramy do testu folii FT 14, 250 ml Płynu TICKOPUR R 33 (koncentrat)
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa, Razem z naukowo potwierdzonym opisem procedury sonikacji, Pojemników transportowych PP: 2 x IB 5 (0,52 l), 2 x IB 6 (0,6 l), 1 x IB 10 (1,0 l), 1 x IB 18 (1,8 l), 1 x IB 20 (2,0 l), Skrzynek do pojemników transportowych PC: 2 x BT 5 dla IB 5, 2 x BT 6 dla IB 6, 1 x BT 10 dla IB 10, 1 x BT 18 dla IB 18, Stelażu do pojemników transportowych GH 14 (stal nierdzewna, dla 3 x IB 20), Ramy do testu folii FT 14, 250 ml Płynu TICKOPUR R 33 (koncentrat)
| Ciężar: | 10.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 40 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 3291-GB |
| Pojemność nominalna: | 13.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 325 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 355 mm |
| Typ: | BactoSonic® 14.2 |
| Typ wtyczki: | UK |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 325 x 300 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 355 x 325 x 305 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 305 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |