Łaźnie parowe Hydro
Treść:
1
Numer produktu:
9695693
Informacje dot. produktu "Łaźnie parowe Hydro"
Łaźnie parowe Hydro dzięki stabilnej, mało zużywającej się mechanice zapewniają szczególnie cichą pracę i niezawodną pracę ciągłą. Do łagodnego odparowania kolumn, kolb Erlenmeyera, zlewek, z 1, 4, 6 lub 8 otworami. Dzięki precyzyjnemu rozkładowi temperatury są przeznaczone dla potrzeb laboratoriów biologicznych, medycznych lub biochemicznych.
- Z "Technologią GFL" dla najwyższej jakości, niezawodności i trwałości
- Regulator poziomu wody w standardzie
- Zdejmowana perforowana pokrywa z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury
- H 11 V i H 19 V w całości wykonane ze stali nierdzewnej, odpowiednie do odparowywania agresywnych mediów
| Ciężar: | 5.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 300 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba otworów: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 10.5 l |
| Moc cieplna: | 1.5 kW |
| Moc znamionowa: | 1.5 kW |
| Numer artykułu producenta: | L003069 |
| Pojemność: | 10.5 l |
| Rodzaj pokrywy (łaźnie wodne itp.): | Pokrywa z otworami |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±3 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 450 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | H 11 V |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 450 x 300 x 155 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 155 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Nie |
| Z obiegiem: | Nie |
| Ø Otworu: | 91 mm |