Łaźnie grzejne HBR 4 control
Treść:
1
Numer produktu:
6282329
Informacje dot. produktu "Łaźnie grzejne HBR 4 control"
Łaźnia grzewcza o poniższych właściwościach:
- W kształcie walca
- Elementy grzejne zintegrowane z podstawą łaźni
- Do używania z olejem o małej lepkości (50 mPas) lub wodą
- Dwie uchwyty do przenoszenia
- Ogranicznik temperatury, bezstopniowy, zgodny z DIN 12877
- Podwójny płaszcz ochronny(chroni przed oparzeniem)
- Cyfrowy wyświetlacz temperatury ustawionej, atualnei i granicznej oraz szybkosci,
- Zintegrowane mieszadłomagnetycznedo cyrkulacji płynu termostatujacego umożliwia lepsze rozprowadzenie ciepła w łaźni
- Interfejs RS 232
| Ciężar: | 4.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 340 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. prędkość: | 800 1/min |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020003549 |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| Prędkość: | 150 ... 800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 150 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 340 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 200 °C |
| Typ: | HBR 4 control |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 200 x 160 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 340 x 340 x 250 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 160 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 250 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z napędem mieszadła: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 200 mm |