Łaźnie do skrawków parafinowych FB-200
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6268889
Informacje dot. produktu "Łaźnie do skrawków parafinowych FB-200"
Łaźnie do skrawków parafinowych są zaprojektowane do obróbki skrawków parafinowych w laboratoriach histologicznych i histopatologicznych. Spławianie skrawków po powierzchni gorącej wody destylowanej pozwala na ich dokładną obróbkę i ułożenie na szkiełku mikroskopowym. Łaźnie w 40 min osiągają stabilna temp. 45°C wykorzystując 2,25 litra wody. Poprawiono stabilność i dokładność łaźni dzięki zmianie sposobu sterowania, który daje użytkownikowi możliwość ustawiania temperatury a nie mocy grzewczej, co redukuje ryzyko przegrzania próbek. Dzięki czarnemu wnętrzu z PTFE i malowanej proszkowo, aluminiowej powierzchni zewnętrznej, łaźnie są praktycznie bezobsługowe, niezwykle łatwe do czyszczenia i maja lepszą widoczność pływającej próbki. Pokrywy nie są dołączane, lecz mogą być zamówione oddzielnie.
| Ciężar: | 2.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Moc cieplna: | 240 W |
| Numer artykułu producenta: | 48572-55 |
| Pojemność nominalna: | 2.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Temperatura: | 30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| Typ: | FB-200 |
| UNSPSC: | 41103706 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 220 x 80 mm |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 330 x 140 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 80 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 140 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 220 mm |
| Ø zewnętrzna: | 330 mm |